Pilový kotouč 300 x 3,0 x 32 mm, 220 z BW
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 300 x 3,0 x 32 mm, 220 z BW
Parametry
| Průměr | 300 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 3 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | standard 32 mm |
| Tvar zubu | BW |
| Příruba | 90 mm |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 220 |