Pilový kotouč 250 x 2,0 x 32 mm, 0 z, HSS-Emo5, TiCN
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 250 x 2,0 x 32 mm, 0 z, HSS-Emo5, TiCN
Parametry
| Průměr | 250 mm |
| Materiál | HSS-Emo5 cobalt (DIN 1.3243) |
| Síla | 2 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | 100 mm |
| Povrch | TICN (speedskin) |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |