Pilový kotouč QS 275 x 2,0 x 32 mm, 180 z BS, TIALN
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč QS 275 x 2,0 x 32 mm, 180 z BS, TIALN
Parametry
| Průměr | 275 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 2 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Tvar zubu | BS |
| Příruba | 90 mm |
| Povrch | TIALN (blackskin - duhový - hnědofialový) |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 180 |