Pilový kotouč QS 250 x 2,0 x 32 mm, 160 z C, VAPO
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč QS 250 x 2,0 x 32 mm, 160 z C, VAPO
Parametry
| Průměr | 250 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 2 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | standard 32 mm |
| Příruba | 100 mm |
| Povrch | pasivace |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 160 |