Pilový kotouč QS 250 x 1,6 x 32 mm, 200 z BW
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč QS 250 x 1,6 x 32 mm, 200 z BW
Parametry
| Průměr | 250 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 1.6 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | standard 32 mm |
| Tvar zubu | BW |
| Příruba | 100 mm |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 200 |