Pilový kotouč QS 225 x 2,0 x 32 mm, 160 z C, TiCN
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč QS 225 x 2,0 x 32 mm, 160 z C, TiCN
Parametry
| Průměr | 225 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 2 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | 90 mm |
| Povrch | TICN (speedskin) |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 160 |