Pilový kotouč QS 200 x 1,2 x 32 mm, 200 z BS
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč QS 200 x 1,2 x 32 mm, 200 z BS
Parametry
| Průměr | 200 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 1.2 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | BS |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 200 |