Pilový kotouč 560 x 3,5 x 140 mm, 0 z
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 560 x 3,5 x 140 mm, 0 z
Parametry
| Průměr | 560 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 3.5 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 50 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | 225 mm |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |