Pilový kotouč 400 x 3,5 x 50 mm, 120 z C
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 400 x 3,5 x 50 mm, 120 z C
Parametry
| Průměr | 400 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 3.5 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 50 mm |
| Unášecí otvor | 4/15/80 mm |
| Příruba | 120 mm |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 120 |