Pilový kotouč 350 x 2,5 x 32 mm, 0z, TiN
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 350 x 2,5 x 32 mm, 0z, TiN
Parametry
| Průměr | 350 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 2.5 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | 120 mm |
| Povrch | TIN (goldskin - zlatý) |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |