Pilový kotouč 300 x 2,5 x 40 mm
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 300 x 2,5 x 40 mm
Parametry
| Průměr | 300 mm |
| Materiál | HSS-Emo5 cobalt (DIN 1.3243) |
| Síla | 2.5 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 40 mm |
| Unášecí otvor | standard 40 mm |
| Příruba | 90 mm |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |