Pilový kotouč 300 x 1/8" x 1", 140 z C
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 300 x 1/8" x 1", 140 z C
Parametry
| Průměr | 300 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 3.18 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | drážka |
| Příruba | 90 mm |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 140 |