Pilový kotouč 297 x 2,5 x 32 jiné unašeče ,VAPO(JONES)
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 297 x 2,5 x 32 jiné unašeče ,VAPO(JONES)
Parametry
| Průměr | 297 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 2.5 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | standard 40 mm |
| Příruba | 100 mm |
| Povrch | pasivace |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |